Strefa Twórcza

Wykonamy dla Ciebie produkt godny nieskończonej niesamowitości.

W prototypowanie i wykonywanie indywidualnych projektów to proces który jest naszą pasją oraz ideą. U podstaw naszej działalności stoi Eksperymentowanie i wprowadzanie w życie koncepcji, od pomysłów papierowych przez projekty cyfrowe po ich krystalizację.
W naszym Labolatorium stosujemy nowoczesne i zróżnicowane instrumentarium. Frezarki CNC, Lasery CO2 czy Drukarki 3D, co pomagaga nam  przekraczać granice tworzenia rzeczy wyjątkowych i charakternych niczym Rock 'n' Roll!

Co możemy dla Ciebie wykonać?

Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej niestandardowy pomysł z jakością godną najwybitniejszych wirtuozów.

Projekty i Wizualizacje

Nasza wiedza i zaangażowanie pozwalają nam na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów począwszy od mebli skończywszy na pojazdach elektrycznych.

Szybkie prototypowanie

Szybkie wykonywanie prototypów to dla nas codzienność. Dzięki naszej wyobraźni przestrzennej i wiedzy inżynieryjnej możesz być pewny że wykonamy dokładnie taki prototyp którego potrzebujesz.

Realizacja i krystalizacja

Chcesz Skrystalizować swój projekt? Nasze zaangażowanie, chęć dążenia do ideału oraz wysokie wyczucie gustu sprawią że otrzymasz produkt najwyższej jakości.

Optymalizacja Produkcji

Myślisz o seryjnej produkcji? Chętnie pomożemy w zaprojektowaniu procesów technologicznych, wyliczeniu kosztów oraz ich optymalizacji.

Dokumentacja i Instrukcje

Czujesz że dokumentacja lub instrukcja obsługi twojego projektu Jest nudna albo jakaś taka nieczytelna? Nasz dział graficzny ubierze to w idealny layout którym zabłyśniesz wśród konkurencji. Zoptymalizujemy je także pod kątem strony www oraz druku.

Realizacja Projektów DIY

Znalazłeś w Internecie projekt którym jesteś zachwycony ale ze łzą w oku stwierdzasz że nie jest na sprzedaż? My zrobimy go dla Ciebie z perfekcyjną dbałością o detale, oczywiście o ile nie narusza to praw autorskich!

Naprawa i przeróbki

Bardzo lubimy ideę Zero Waste, wykorzystując technologię druku 3d, maszyn CNC oraz sprytu naprawimy wszystko co jest w zakresie naszych możliwości. AKTUALIZACJA: Jednak jesteśmy w stanie naprawić wszystko 🙂 

Automaty do gier Arcade

Wracasz wspomnieniami do lat 80  i chciałbyś zrealizować swoje marzenie o własnym automacie do gier? My też! Dlatego takie produkujemy. Nie ma jak partyjka PacMana  po ciężkim dniu 🙂 

Nie znalazłeś powyżej zastosowania do swojego pomysłu? Nasza set-lista jest znacznie bogatsza!

Chcesz dowiedzieć się więcej?  

Realizacje

Efektywne Wykorzystanie Przestrzeni: Zabudowa Meblowa z Biurkiem w Kształcie L
Twój Salon, Twoje Zasady: Zabudowa Meblowa z Komodą TV i Audio
Loftowa Kuchnia na Rockowo: Przepis na Styl i Smak
Uchwyt (grip) do nagrywania wideo.
Stojące półki z pleksi
The Thing
Druk 3D figurek i gadżetów
Kreacja Kuchni z nutą Rock 'n’ Roll’a
Kreacja pokoju dla nastoletniej artystki.
  • 1
  • 2